מתחתנות


כשלסביות מתחתנות (או להט"בים בכלל) - האם זאת כניעה למוסכמות ולהטרו נורמטיביות או שמא זוהי פעולה חתרנית הנוגסת בערכי החברה המבוססת על האיזון בין אישה לגבר?

איפה שאני מסתובבת אין בעיה למצוא ביקורת על חתונות ועל כל המוסד הזה, ועם רובה (ואפילו כולה) אני מזדהה, מה שלא מפריע לי לחבב חתונות. את הזוהר הזה, אפילו ליום אחד, את הירידה לפרטים ואת האופטימיות הבלתי מתפשרת שהכל יהיה בסדר ואפילו טוב.

לעצם שאלת הנורמטיביות אני חושבת שכל מה שלסבית עושה הוא רדיקלי ומהפכני וכמו שהאהבות שלנו הן לא כנו אהבות סטרייטיות כך גם החתונות שלנו הן לא צל של חתונה סטרייטית וגם לא ניסיון להיות כמו אלא הן משהו חדש לגמרי. (והלוואי וגם גירושים לסביים ולהט"בים יהיו משהו חדש לגמרי, אבל זה כבר לפוסט אחר... )

אז לכבוד כל המתחתנות בקרוב, ולכל מי שכבר התחתנה וכמובן גם לכל מי שלא תתחתן לעולם - העיקר שיהיה במזל!

hequallywed.com

equalandforever.com

themrsandmrsblog.tumblr.com

חתונה אחת ישראלית מתוך בלוג החתונות המצוין, "כלות אורבניות" שמלא במידע שימושי, המלצות והשראה. בעיקר זוגות סטרייטים אבל עם המון טעם טוב.

urbanbridesmag.co.il

אחרונה אחרונה אבל חביבה ביותר, תמונה ממסיבת הזוגיות של אילאיל ורוני היקרות. זאת החתונה הלסבית הראשונה שהייתי בה והתרגשתי עד דמעות.


239 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מתפטרת

קמתי בבוקר עם רצון להתפטר, אבל אין לי ממה. להתפטר מהשאלה מה את הולכת לעשות היום להתפטר מאיך את הולכת למלא את הזמן שלך ומה קורה עם הסיפור שכתבת, ומה קורה עם הדיסק שעומד לצאת ומה קורה עם הציורים שהתחלת