עוד שבוע הופעה!


עוד שבוע ההופעה הראשונה שלנו והראש שלי לא מצליח לחשוב על שום דבר אחר.

אף פעם לא חשבתי שאני אגיע לרגע הזה. אני לא יכולה להגיד שזה חלום שהתגשם כי לא היה לי חלום כזה אף פעם. זה שאני אוהבת לשיר (ואולי גם שרה טוב) לא נראה לי אף פעם כמו משהו יוצא דופן. זה לא כמו לנגן, שאנשים לומדים ומתאמנים ומגלים שהם טובים בזה או שלא טובים בזה. אבל לשיר? לשיר זה משהו שעושים במקלחת (או במכונית או ברחוב אם אף אחד לא שם לב) וזמרים? זמרים זה משהו אחר. זה מין יצורים מופלאים כאלה שלא קשורים אלי. זמרים ובטח כאלה שכותבים שירים ומלחינים.

ממש במזל או שמא במקרה התגלגלתי לסדנת כתיבה של שלום גד לפני שנתיים. זה לא נעשה מתוך הרבה מחשבה, ואני בכלל חיפשתי סדנת כתיבה כי הייתי תקועה עם סיפור שניסיתי לכתוב אבל אז שלום פתח את הכיתה שלו ופשוט בגלל שזה הוא ושהייתי סקרנית הלכתי. אפילו לא שמתי לב שכתוב שם שזה למילים ולמנגינה ובטח שלא חשבתי שאחרי שנתיים אופיע עם חומרים שהתחלתי לכתוב שם.

מי שחולמת מגיל צעיר להיות זמרת מפתחת את הדימוי של עצמה על במה, וגם כשהיא מפחדת מזה עם השנים הדימוי הזה מתעצב לה בתודעה. לי אין שום דימוי כזה של עצמי, ואני נאלצת לפתח אותו במהירות הבזק. זה גורם לי לא להירדם בלילה, זה גורם לי לסחרחורות ותחושת פאניקה ששום דבר אחר (בינתיים, טפו טפו טפו) גרם לי להרגיש.

אני לא מפחדת לזייף או לטעות או להתבלבל או (וואי, יש כל כך הרבה דברים שיכולים להשתבש!). אני בעיקר מפחדת מהדבר הבלתי נמנע וזה שיראו אותי. חבורה של אנשים, לא משנה אפילו העובדה שכולם שם יהיו חברים/משפחה/מכרים ותומכים אחרים (שלי ושל חברי להרכב) הם כולם יסתכלו עלי. זאת אומרת עלינו אבל גם עלי, ולי אין שום כלי להתחבא מאחוריו. אני בטוחה שיש כאלה שמכירים אותי שחושבים שזה הכי טבעי לי בעולם, אבל אני מבפנים יודעת שכל החיים אני מחביאה את עצמי בדרכים כאלה ואחרות ושלעמוד על במה ככה חשופה זה הכי מנוגד למי שאני.

יש לי שבוע להרגיע את עצמי ולנסות להאמין לעדי שיש בי גם את החלק הזה, שיוצא ממני על במה ולקוות שההרכב שאיתי ושהשירים שלי יעשו את זה ליותר קל ואפילו לממש כיף. זה ממש סוג של אימון רוחני תודעתי להזיז פיסית את הפחדים האלה כדי לתת מקום למחשבה שהולך להיות כיף גדול ומרגש וחוויה מטורפת, שאני מקווה שלא תהיה רק של פעם בחיים..

https://herkev-horim.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/events/552632891544788/

10458818_10152996386073878_1269663035904735952_n.jpg


9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מתפטרת

קמתי בבוקר עם רצון להתפטר, אבל אין לי ממה. להתפטר מהשאלה מה את הולכת לעשות היום להתפטר מאיך את הולכת למלא את הזמן שלך ומה קורה עם הסיפור שכתבת, ומה קורה עם הדיסק שעומד לצאת ומה קורה עם הציורים שהתחלת