ברוכות הבאות לבלוג המתחדששלום כולן וכולם! פעם באיזה זמן אני נזכרת שיש לי בלוג ועוד אני נזכרת שאני אוהבת לכתוב ושגם יש לי מה להגיד, ושבתור אספנית גם בא לי לשתף את העולם במה שאני מוצאת.


הפעם יש טריגר כפול לחזרתי לבלוג, אחד הוא הקריירה החדשה שלי (אמן) בהלבשת הבית. סיימתי לפני זמן מה את הקורס של האחד והיחיד גילי אונגר (אפשר למצוא א


ותו במדור ההמלצות שלי) ועכשיו אני מתחילה לגשש דרכי, לראות איך אני רוצה לעשות את זה, איך אני רוצה להגיע ללקוחות ומה השאיפות שלי בתחום. מבטיחה פוסט נרחב על כך בהקדם.


הטריגר השני הוא סדנת צילום שלשמחתי הלכתי אליה שבוע שעבר, של אפרת לוזנוב ועירית בירן המופלאות. אחרי שנים שאני עוקבת אחרי הבלוגים של שתיהן (גם הן במדור ההמלצות שלי) ואחרי אינספור התלבטויות לגבי נסיעה לסדנאות שאפרת עושה בבולגריה, מרוקו ועוד, הגיעה ההזדמנות הזאת ללכת לסדנה שלה בארץ. בפגישה הראשונה שארכה שלוש שעות אפרת הצליחה לגרום לי סוף סוף אחרי שנים להבין את הפלא הזה שנקרא מצלמה, לפחות ברמה שאוכל להפסיק לפחד מלצלם M ולהפסיק לברוח ל A הקל והארור. חוץ מהיכולת של אפרת להסביר את העניין בתמציתיות, יש לה את התכונה הנדירה של אפס זלזול או הסתכלות מלמעלה על מי שלא מיד תופסת (כמוני.. ). לא משנה איזה מצלמה הבאנו, איזה ידע, כמה זמן לקח לנו להבין, מבחינתה אין הבדל. היא ידעה שכולנו נצא עם ההבנה הבסיסית הזאת שתאפשר לנו לצאת למסע הזה של צילום, וזה המון!


הפגישה השנייה התקיימה בביתה המהמם של עירית בירן, באירוח כיד המלכה, עם פינוקים ונדיבות שנראה היה שלא רק אני לא מורגלת אליהם.. הרגשתי כמו במסיבת יום הולדת של נסיכות, וזה היה טעים ויפה ומעורר השראה כאחד. במשך כל היום המצלמה כמעט לא ירדה לנו מהיד, והעין לא זזה מהעדשה.


25 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מתפטרת

קמתי בבוקר עם רצון להתפטר, אבל אין לי ממה. להתפטר מהשאלה מה את הולכת לעשות היום להתפטר מאיך את הולכת למלא את הזמן שלך ומה קורה עם הסיפור שכתבת, ומה קורה עם הדיסק שעומד לצאת ומה קורה עם הציורים שהתחלת